Archiwum koncertów:

2017

ODWOŁANY: 2017.07.21 - Simandre-sur-Suran (FR), Ragnard Rock Festival 2017
80. 2017.07.15 - Konigsee (DE), Metal Underground Resistance Open Air, z Path Of Destiny (DE), Rogash (DE), Armada (MX), Sarg (DE), Room Of Insanity (DE), Disaster K.F.W. (DE), Sleepers' Guilt (DE), Origin Of Zed (DE), Nexus Omega (DE), Lavatory (DE), ORB (DE), Desert Machine (DE), Dice13 (DE), Trojaner (DE)
79. 2017.07.08 - Vendryne (CZ), Barrocko Metalshop Festival, z Souldrainer (SWE), Postcards from Arkham (CZ), Bastard (CZ), Nahum (CZ), Eufory (SK), Samsara (SK), Krusher (PL), Formalldehyth (CZ), Ennoia (CZ), Below The Mark (CZ), Ill-Shapen (CZ), The Burning Hands (PL), Ajdontker (CZ), Sorefingers (CZ)
78. 2017.05.27 - Ostrava (CZ), Barrak Music Club, z Grimner (SWE), Midvinterblot (SWE), Svaskalver (RUS), Barbar Punk (CZ)
77. 2017.05.26 - Praga (CZ), Rock Klub Nova Chmelnice, z Bucovina (RO), Grimner (SWE), Midvinterblot (SWE), Svaskalver (RUS), Five Leaf Clover (CZ)
76. 2017.05.25 - Ceske Budejovice (CZ), MC Fabrika, z Grimner (SWE), Midvinterblot (SWE), Svaskalver (RUS), Curlies (CZ)
75. 2017.04.29 - Sopron (HU), Hangár Music Garden, z Leander Kills (HU), USEME (HU)
74. 2017.04.28 - Nitra (SK), Frankie Rock Club, Mindshifter Fest XI, z Banisher, Shodan, Posthumous Blasphemer (BY), Abort To Be Born (SK)
73. 2017.04.27 - Brno (CZ), RC Brooklyn, z Embrace The Darkness (CZ), BadFace (CZ), All Erased (CZ)
72. 2017.04.15 - Bydgoszcz (PL), Estrada Bar, Wacken Metal Battle, z The Kroach, Divine Weep, Scream Maker, Deathinition
71. 2017.04.01 - Jelenia Góra (PL), Klub Alternatywa, Warfest Vol. 2, z Revealing The Conscience, InnerSphere, Bebok
70. 2017.03.31 - Liberec (CZ), Rock-Pub, Warfest Czech Edition, z Revealing The Conscience, InnerSphere, Bebok
69. 2017.02.25 - London (EN), Sinbin at The Plough & Harrow, Teutates Fest, z Cerebral Scar, Dying Vision, Afterlife
68. 2017.02.04 - Wałbrzych (PL), Klub Papug, z Lolitas Masturbate
67. 2017.01.27 - Jelenia Góra (PL), Klub Alternatywa, z Discordia
66. 2017.01.21 - Pardubice (CZ), RC Ponorka, Winter Violence No. 9, z Dysangelium (CZ), Elysium (CZ), Sceletons (CZ), Blasphemer (CZ), Antigod (CZ)

2016 - 27
65. 2016.12.10 - Mlada Boleslav (CZ), Fararova Sluj, z Social Error (CZ), Nocturnal Pestilence (CZ)
64. 2016.12.03 - Liberec (CZ), Rock Pub, z Lolitas Masturbate, Tiberius
63. 2016.11.19 - Budapeszt (HU), Route 66 Barati Klub, z Solidity (HU), MegaHertz (HU)
62. 2016.11.18 - Budapeszt (HU), S8 Underground Club, z Solidity (HU), Black Sequoia (HU), Elanor (HU)
61. 2016.11.17 - Wiedeń (AT), Cafe Carina, z Void Of Madness (AT), Drunk With Pain (CZ)
60. 2016.11.16 - Bratysława (SK), British Rock Stars Club, z Revealing The Conscience (SK), Drunk With Pain (CZ), Void Of Madness (AT)
59. 2016.11.15 - Nitra (SK), Frankie Rock Club, z Revealing The Conscience (SK)
58. 2016.11.13 - Katowice,Carpe Diem Klub, z Bebok, Disarray, GTX
57. 2016.11.12 - Nysa, Stereo Live Music Club, z As Night Falls
56. 2016.11.11 - Tanvald (CZ), klub Euthanasie, z Pożoga
55. 2016.11.05 - Jelenia Góra, Klub Alternatywa, WARFEST VOL. 1, z The Dunwich Horror (DE), Dysangelium (CZ), RAiN (CZ)
54. 2016.10.29 - Wrocław, Ciemna Strona Miasta, z Cronica, Eagle The White
53. 2016.10.14 - Pardubice(CZ), RC Ponorka, z InnerSphere (CZ), Abstract (SK) and Return to Innocence(CZ)
52. 2016.09.24 - Łódź, Łódzki Dom Kultury, Female Metal Voices Festival, z Runika, Dive, Ahead
51. 2016.08.20 - Wałbrzych, Metal Mine Festival, z Decapitated, Illusion, Tortharry (CZ), Sixpounder, Luna Ad Noctum, Bloodthirst, Terrordome, Disorder
50. 2016.06.04 - Złotoryja, Otwarty Złotoryjski Maraton Muzyki Rockowej, z Indios Bravos, Lolitas Masturbate, Baika, Doomsayer, No Self Control, Trichomes, Nobo, Scarecrow, Pinokio Alternative
49. 2016.06.03 - Żagań, Elektrownia, z DeEvolve
48. 2016.05.02 - Tomaszów Mazowiecki, klub Ęklawa, z Symbolical, Koios, Dead Conception
47. 2016.04.30 - Wrocław, Ciemna Strona Miasta, Finał eliminacji do Dark Fest 2016, z Discordia, Devilish Mill, Mindfak
46. 2016.04.23 - Jelenia Góra, klub Alternatywa, z Koios, The Rising Storm
45. 2016.04.16 - Szczawno Zdrój, Rock Pub, z Symbolical, Post Scriptum
44. 2016.04.02 - Tanvald (CZ), klub Euthanasie, z Dangar Six (CZ)
43. 2016.03.31 - Wrocław, Ciemna Strona Miasta, Eliminacje do Dark Fest 2016, z Heretique, Doomsayer, Indignity
42. 2016.03.19 - Bielawa, Teatr Robotniczy, Przegląd Zespołów Rockmania, z Perfect Mess, un assigned, SILENTLive, Klin, John Revolta, Subline, Wolfrider, So Fresh, Shima, Elenaor Gray, Frankenstein Children
41. 2016.03.05 - Liberec (CZ), Rock Pub, z Capture Or Kill (CZ)
40. 2016.01.23 - Szczawno Zdrój, Rock Pub, z Collision
39. 2016.01.15 - Wrocław, Ciemna Strona Miasta, z Symbolical, Dead Mind

2015 - 10
38. 2015.12.19 - Jelenia Góra, klub Alternatywa, z Crimson Valley
37. 2015.12.18 - Wrocław, Liverpool, Heavy Metal Night, z Crimson Valley, Wolfrider, Bulletraid
36. 2015.10.17 - Nysa, klub Fabryka, z Crimson Valley, Wolfrider
35. 2015.09.12 - Dzierżoniów, Rude Bar, z Angry Again
34. 2015.05.23 - Wolimierz, Atelier, z Obsydian, Fragile, Pulczesar
33. 2015.04.25 - Kłodzko, Pub AK, z Crimson Valley
32. 2015.04.24 - Szczawno Zdrój, Rock Pub, z Crimson Valley
31. 2015.04.16 - Wrocław, Ciemna Strona Miasta, Finał Eliminacji do Dark Fest 2015, z Sicphorm, Lilla Veneda, Soundfear
30. 2015.03.06 - Wrocław, Ciemna Strona Miasta, Eliminacje do Dark Fest 2015, z Soundfear, Jack Crusher, Can’t Wait Forever
29. 2015.02.21 - Wrocław, Ciemna Strona Miasta, z Chimera, Koios, Mammon

2014 - 10
28. 2014.11.21 - Bolesławiec, Teatr Stary, III Hard Core Festiwal, z Luxtorpeda, Obsydian, Radcurie, Fragile, Sweety Kitty, Hype
27. 2014.11.15 - Pohorí (CZ), U Jednièky, Winter Agressive Fest 2014, z Tuxedo (AUS), InPain (CZ), Soustrast (CZ), White Light (CZ), All The Secrets Inside (CZ), Antigod (CZ)
26. 2014.09.11 - Wrocław, Liverpool, z Ithilien (B), Radogost
25. 2014.06.07 - Katowice - Murcki, Muszlownik, z GAGA Zielone Zabki, Koniec Swiata, Jahvigation, Antyteza, KTP, Mantra, Warhlack, Za Fest
24. 2014.05.24 - Jelenia Góra, Stadion, Finał Ligi Rocka 2014, z Turbo, SillyconX (DE), Korpis Karmel, Panzerhund, No To Myk, Dust
23. 2014.05.23 - Jelenia Góra, Orient Express, z Thy Deasise, Pożoga
22. 2014.03.29 - Gryfów Śląski, Fosfory, z Pożoga, Warfist, Outre
21. 2014.02.22 - Żagañ, Elektrownia, z In The Name Of God, Dormant Dissident
20. 2014.02.21 - Jelenia Góra, Liga Rocka, z Angry Again, Obsydian, Psychopunktura, Trepanacja, Take The Trash Out (DE)
19. 2014.02.15 - Wrocław, Muzyczna Bitwa Metalheads.pl, Easy Rider, z Gmoch, Demon Jester, Unleash The Poison, Antiflesh

2013 - 11
18. 2013.12.14 - Świdnica, Izi Rajder, z In The Name Of God
17. 2013.12.13 - Wrocław, EasyRider, z Disorder, Dysthymia, Gmoch
16. 2013.12.07 - Szczawno Zdrój, Rock Pub, z In The Name Of God
15. 2013.11.07 - Wrocław, Madness, z DeadmanSHOW, Absta
14. 2013.10.18 - Oleśnica, Ściema Motor Pub, z Oblivion
13. 2013.10.05 - Bolesławiec, Muzyczna Bitwa Radia Wrocław
12. 2013.10.04 - Jelenia Góra, Orient Express, z Oblivion, Deathstar(CZ), No Mercy
11. 2013.06.29 - Gryfów Śląski, Fosfory, z Dysphoria, Victima, Obsydian
10. 2013.06.21 - Kamienna Góra, Waleczne Serca, z Lolitas Masturbate
9. 2013.05.24 - Wrocław, Liverpool, z Terrordome, FAM, Demogorgon, Koroner, No Mercy
8. 2013.02.02 - Wrocław, Madness, z Mepharis, Dead Mind, Mammon

2010 - 1
7. 2010.01.10 - Piechowice, WOŚP, z In The Name Of God, Defect

2009 - 5
6. 2009.12.11 - Jelenia Góra, Liga Rocka, z In The Name Of God, Engines Of Creation, Dust&Steel, AHC Dreamers, Dead Snow Monster
5. 2009.10.09 - Szklarska Poręba, Fenix, z Sajgon, AHC Dreamers, RazTuRazTam
4. 2009.07.05 - Wymiarki, Rock Bez Granic, z Mystic Mind, The Kapibars, Forest Of Sounds
3. 2009.05.30 - Złotów, Non-Stop, z Down To Concrete, Endless Desire, Faraway
2. 2009.05.02 - Gryfów Śląski, Ratusz, z Victima, AHC Dreamers

2008 - 1
1. 2008.06.02 - Jak prawdziwy garage band zagraliśmy debiutancki koncert w naszej szkole :D